Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Základní škola a Mateřská škola Třebívlice

Archiv 2012/2013

 

Kouzelník

Dne 7.3.2013 navštívil naší MŠ kouzelník. Předvedl své kouzelnické dovednosti, do kterých zapojil některé děti. V roli asistentů se jim moc líbilo.

 

Fotogalerie 

 


 

 

Velikonoční tvoření s dětmi

 

20.března 2013 dorazili v odpoledních hodinách do školky rodiče, aby se zapojili do společné činnosti se svými dětmi. Tématem byla velikonoční výzdoba.

Zdobila se vyfouknutá vajíčka, potiskávala trička jarními motivy. Kromě maminek, babiček a jednoho tatínka se zapojili i někteří starší sourozenci, kteří ještě nedávno do školky chodili. Všem se společná práce velmi vydařila a líbila.

Fotogalerie 


 

 

Loutkové představení - Sněhurka

 

Dne 4.2. 2013 navštívilo naší školku loutkové divadlo "Sváťa" s kouzelným představením Sněhurka. Děti si mohly prohlédnout zblízka marionety a zasoutěžit si o sladkost. Pohádka se jim moc líbila.

 

Fotogalerie  

 

Návštěva vojáka z povolání

Dne 10. ledna 2013 navštívil naší školku tatínek jedné holčičky. Pracuje jako voják z povolání a přinesl na besedu kromě spousty zajímavého povídání i ukázku výstroje a potřeb, bez kterých se na různých misích neobejde.

Děti viděly například lékárničku, vysílačku, potravinový balíček, cestovní kufry. Zajímavý byl i maskovací spacák, který měl z druhé strany výstražnou barvu například pro potřebu záchrany.

Dětem se líbilo maskovací oblečení do lesa i na sníh. Samy mohly pomáhat i s postavením provizorního stanu z pláštěnky a divily se, kolik užitečných věcí takový voják po různě ukrytých kapsách nosí.

Jejich nadšení bylo obrovské a besedu zakončily společnou fotografií. Moc tomuto tatínkovi děkujeme.

 

Fotogalerie


 

TOPlist